© 2018 by SDG Design

Copyright: Visens Venner i Nykøbing F.
Hvis du får problemer eller har spørgsmål vedrørende dette websted, skal du kontakte webmaster: Hellesuhr@live.dk

BESTYRELSEN

Formand: Elisabeth Teilmann

Elisabeth Teilmann

Virketvej 21,

4863 Eskilstrup

Tlf: 54 43 81 60 / 21 79 36 09

Mail: Virketvito@gmail.com

Sekretær: Ane Lise Christiansen

Ane Lise Christiansen
Birkevej 1, Systofte Skovby
4800 Nykøbing F
Tlf: 54 86 82 29  /  23 74 81 13
Mail: Anelise.christiansen@gmail.com

Kasserer: Helle Suhr Hansen

Helle Suhr Hansen
Gustav Loses Allé 7
4800 Nykøbing F
Tlf: 22 51 89 54
Mail: Hellesuhr@live.dk

Kaj Danholt

Kaj Danholt
Løvsangervej 8
4840 Nr. Alslev
Tlf: 30 28 80 83
Mail: Kajdanholt@gmail.com

Birthe Ruth Christensen

Birthe Ruth Christensen
Sundtoften 326, Sundby
4800  Nykøbing F.
Tlf: 23 46 24 81
Mail: Birutoc@privat.dk

Suppleant: Hanne Hinrichsen

Hanne Hinrichsen
Samsøvej 10
4800  Nykøbing F.
Tlf: 54 85 79 17

mail: hins1@mail.dk

Suppleant: Per Mortensen

Per Mortensen
Fjordvej 8
4880  Nysted
Tlf: 23 60 13 76

mail:  per.mortensen@live.dk